ffp2kn95
  • ffp2kn95

100x MASECZKA ochronna filtrująca antywirusowa wielokrotna KN95 FFP2

100,00 zł netto
123,00 zł brutto

100 x Maseczka ochronna FFP2 KN95 zgodna z normą FFP2

Maska jest zgodna z normą FFP2 oraz KN95 . Zgodna z obecnymi zaleceniami do ochrony osobistej. Filtracja na poziomie minimum 95% cząstek o wielkości 0.3 mikronów.

Ilość

197
 

Bezpieczne płatności DotPay, przelewem

  Wysyłka w 24h

Paczkomat 13 zł, Kurier DPD 20 zł, Kurier DPD pobranie 25 zł

 

Możliwość zwrotu w 14 dni

Maseczka ochronna KN95 FFP2

Maska ochronna CERTYFIKOWANA dopuszczona na Europejski rynek.

️ Kupuj z legalnego źródła.

Maseczki w oryginalnym opakowaniu pakowane po 5sztuk

️ Masz PEWNOŚĆ, że kupujesz maseczki doskonałej jakości, wyprodukowane w fabryce wyspecjalizowanej w produkcji materiałów ochrony osobistej  z wykorzystaniem najlepszych materiałów dostępnych na rynku z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

 

Maseczki posiadają certyfikat EN 149:2001+A1:2009

Dopuszczenie do CE

Według Producenta można ją stosować do 3 Dni.

Maseczka zapewnia wysoki poziom ochrony przed widocznymi i niewidocznymi zanieczyszczeniami powietrza. Dzięki zastosowanemu filtrowi wg. normy KN95  FFP2chroni przed zawieszonymi w powietrzu cząsteczkami mikrobiologicznymi, pyłu, kurzu, aerozolami i bioaerozolami.

  • nie utrudnia oddychania
  • szczelna, dobrze dopasowana do twarzy
  • nie przesuwa się i nie spada
  • miękki środek nie podrażnia skóry

Maska jest zgodna z normą KN95 . Zgodna z obecnymi zaleceniami do ochrony osobistej. Filtracja na poziomie minimum 95% cząstek o wielkości 0.3 mikronów.

Dzięki odpowiedniemu kształtowi miseczki maska zapewnia idealne dopasowanie niezależnie od kształtu i wielkości twarzy użytkownika. Z obu stron mocowana za pomocą delikatnych gumek. Maska posiada metalowy  klips, dzięki któremu możemy idealnie dopasować ją do twarzy zapewniając tym samym bardzo dobrą szczelność. Maska posiada bardzo wysoki poziom filtracji 95%

 

BEZPIECZNE OPAKOWANIE

Oryginalne opakowanie zawiera5 szt. maseczek.

Non-medical respirator

Jak długo można używać masek ochronnych?

Maseczki przeciwpyłowe i antysmogowe mogą być używane jako antywirusowe. WHO zaleca używanie masek przeciwwirusowych z co najmniej 95% ochroną czyli FFP2, FFP3, KN95, N95 oraz N99.

Półmaski mogą być używane przez jedną zmianę roboczą, czyli 8 godzin. Przez ten czas spełnia swoje właściwości ochronne. Maseczki FFP1, FFP2, FFP3, KN95, N95 oraz N99 są przeznaczone do pracy w zapyleniu. W przypadku kiedy używamy tych masek jako zabezpieczenie przed wirusami i nie pracujemy w pyle, sprawa wygląda inaczej. Badania wykazały, że maseczki wykazują się skutecznością przez 10 dni, natomiast 11 dnia maski FFP3 straciły swoje właściwości zaledwie o 1,4%.

Maseczki jednorazowe można używać wielokrotnie pod warunkiem, że łącznie nie przekroczymy 8 godzin. Możemy ich używać np. 8 razy po 1 godzinie – co da łącznie 8 godzin.

 

 

Dezynfekcja i czyszczenie używanych masek

Czy wiesz, że możesz samodzielnie czyścić i dezynfekować maseczki?

Maseczki można zdezynfekować środkami antybakteryjnymi o zawartości alkoholu minimum 70 proc. w postaci sprayu. Taka dezynfekcja jest prosta i szybka. Wystarczy maseczkę spryskać dokładnie środkiem dezynfekującym i poczekać aż wyschnie. Środek dostępny na innej naszej aukcji.

Wystarczy również , że odłożysz maskę w bezpieczne miejsce na 72 godziny. Badania naukowe udowodniły, że koronawirus utrzymuje się na tego rodzaju powierzchniach maksymalnie 3 dni.

FFP2 50 10x5
197 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.